Find something to look forward to here:

Sommerfest med Jonis Josef, Gaute Berg Næss og Eirik Krokås

Friday, June 21st

Lørdagsbarn: Det var en gang et småtroll

Saturday, August 31

Skiensjazzdraget: Aadal

Thursday, September 5

Øystein Sunde: Karusellskapssyk

Saturday, September 7

Johanne Refseth: Naturen som lykkepille

Wednesday, September 11

Ledfoot

Friday, September 13

Delight someone with a gift card!

Skiensjazzdraget: Lørdagsjazz – Falkum Trio

Saturday, September 14

Skiensjazzdraget: Flukten

Tuesday, September 17

Henrik Fladseth: Lavkultur

Friday, September 20

En kveld med Karoline & Sigvart

Friday, September 20

Linda Eide: Fosse for dumskallar

Saturday, September 21st

Norwegian Eagles

Saturday, September 21st

Con Vocale og Telemark Symfoniorkester, med solister: En smak av Broadway

Sunday September 22nd

Jannike Kruse og Espen Grjotheim: Musical Stories

Friday, September 27

VitenShitShow

Saturday, September 28

Prestestranna Vel Vel Vel av og med Tom Jackie Haugen: Nytt for glømske

Saturday, September 28

Riksteatret: Prinsessa!

Sunday, September 29

New Jordal Swingers

Wednesday, October 2

Når jeg drikker

Thursday October 3rd

The Norwegian Soulband

Friday October 4th

Skiensjazzdraget: Linda Fredriksson

Friday, October 11

Olsenbanden Jr. på Rocker´n

Friday 18 - Sunday 20 October

The Tape Face Show

Friday, October 18

The September When

Wednesday, October 23

Skiensjazzdraget: Symre

Thursday October 24th

Christine Koht: Koht på liv og død

Friday, October 25

Skien World: Marianna Sangita Røe og Trondheim Jazzorkester

Tuesday, October 29

Skien World: Kajsa Balto

Wednesday, October 30

Skien World: Ævestaden

Friday, November 1st

Skien World Barn: Ritmos Brasileiros

Sunday, November 3rd

Skien World: Ritmos Brasileiros feat. Per Olav Kobberstad

Sunday, November 3rd

Marit Larsen

Wednesday, November 6

Lørdagsbarn og Skiensjazzdraget: Klangbein

Saturday, November 9

Kari Bremnes

Saturday, November 9

Ingvard Wilhelmsen: Sjef i eget liv

Monday, November 11

Skiensjazzdraget: Ståle Storløkken & Scheen Jazzorkester

Thursday, November 14

D.D.E. – Graitest Hits

Thursday, November 14

Are Kalvø: Berre bønder lengtar heim

Friday, November 15

The magic of Alexx Alexxander 2.0

Sunday, November 17

Veronica Akselsen, Nina Gromstad og Skiensfjordens trekkspillorkester: Fra taterviser til Piaf

Sunday, November 17

Bjørn Eidsvåg: Ingen vei tilbake

Wednesday 20 November

Per Henrik Stenstrøm: Slik takler du idiotene på jobben

Thursday, November 21

Papaya LIVE

Friday, November 22nd

Kristian Valen: Fartøy Valen

Saturday, November 23

Elysium Circus Theatre: Alice in Wonderland

Sunday, November 24

Riksteatret: Per Hansen

Wednesday, November 27

Sissels jul

Thursday, November 28

Skiensjazzdraget: Bushman´s Revenge

Thursday, November 28

Julefest med Blunck, Reidun og Nagell

Friday, November 29

Team Bachstad på turné

Saturday, November 30

Skien Ballett og Dansesenter: Sirkus

Sunday, December 1 - Monday, December 2

Bjørn Tomren: Jul på godt og vondt

Wednesday, December 4th

Populare

Evig ung

Thursday, December 5

Sigrid Bonde Tusvik: Ond spiral

Wednesday, December 11

Skiensjazzdraget: Julejazz-Kassen & venner

Thursday, December 12

Classical Ukrainian Etoile: Nøtteknekkeren

Thursday, December 12

Reisen til Julestjernen

Saturday, December 14

Fairytale of New York

Tuesday, December 17

Ingebjørg Bratland, Odd Nordstoga og Det Norske Kammerorkester: Jul

Thursday, December 19

Didrik Solli-Tangen: O helga natt

Friday, December 20

Vår Jul

Sunday, December 22nd

The Grand Ukrainian Ballet: Svanesjøen

Saturday, January 18, 2025

Hellbillies: Leite etter lykka

Saturday, February 15, 2025

Henning Kvitnes & Gutta i bandet: Mens jeg ennå er 66

Thursday, March 6, 2025

Night of famous musicals

Thursday, March 27, 2025

Halvdan Sivertsen: På tur opp og på turné

Thursday 3 April 2025

Gift cards Gift cards

share happiness share happiness share happiness

Get gift cards here!