Gavekort Gavekort
gled noen gled noen gled noen gled noen gled
TERNINGKAST SEKS! “Kaktus er noe den hvite majoriteten ikke bare bør se, men må se – jeg insisterer. (...) Jonis Josef gir majoritetsbefolkningen noe å tenke på med en perfekt utført selvbiografi” – NRK
“Med det nye showet «Kaktus» gjør Jonis Josef sitt livs forestilling. Bokstavelig talt” – Dagsavisen
Kaktus er en forestilling der spøk og alvor går opp i en høyere enhet
Komikeren og fortelleren Jonis Josef inviterer deg med inn i et levende, ærlig og ofte overraskende portrett av et liv som formes «på spissen». I Kaktus formidler han historier fra sin bakgrunn, sin reise og de veivalg som har gjort ham til den han er — med både varme, humor og alvor som følger hverandre tett.
Kaktus er Jonis Josef sitt første soloshow siden "Woke" som hadde premiere i 2020. Kaktus er en ærlig stand-up forestilling hvor Jonis graver dypt og hardt for å reflektere over karrieren, livet, utbrenthet, rasisme, ups og mange downs.
Jonis har laget prisvinnende serier som «Kongen Av Gulset» og «Kasko», vært å se på programmer som «På Tur Med Monsen», «Kongen Befaler» og mer. Han gikk nylig også viralt verden over på det amerikanske SoMe-programmet SubwayTakes som har blitt sett av over 20 millioner mennesker i skrivende stund.
Stå-opp pris vinneren fra 2020-2022 har brukt over fem år på å ferdigstille Kaktus, og dere er alle hjertelig velkommen til å komme tett på, og bli kjent med Jonis Josef og hans unike, og til tidvis merkelige reise gjennom livet.
Jonis har det siste året vekslet mellom å bo i Oslo og i New York og fått mye oppmerksomhet i USA. Kaktus er den siste norgesturneen Jonis skal gjennomføre, før han flytter ut av landet igjen. Dette er kanskje siste sjanse til å oppleve fenomenet Jonis Josef live!
Billettpriser:gled noen gled noen gled noen gled noen gled
Design og utvikling av Breakfast